STLQ020J18R | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | STLQ020J18R |
Kuvaus | IC REG LIN 1.8V 200MA 4-FLIPCHIP |
Valmistajan vakio toimitusaika | 28 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 200mA 4-FlipChip (0,77x0,77) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | STLQ020J18R -mallit |
Kategoria | Virta - lepovirta (Iq) 1 µA |
Valm. | Virta - syöttö (maks.) 150 µA |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | PSRR 52dB – 45dB (100Hz – 10kHz) |
Osan tila Aktiivinen | Ohjausominaisuudet Käyttöönotto |
Lähdön konfiguraatio | Suojausominaisuudet Ylivirta, Ylikuumeneminen |
Lähdön tyyppi | Toimintalämpötila -40°C – 125°C (TJ) |
Regulaattorien lukumäärä 1 | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tulojännite (maks.) 5,5V | Pakkaus / kotelo 4-UFBGA, FCBGA |
Jännite - lähtö (min./kiinteä) 1,8V | Valmistajan laitepakkaus 4-FlipChip (0,77x0,77) |
Jännitehäviö (maks.) 0,16V @ 200mA | Päätuotenumero |