ADP150ACBZ-1.8-R7
DigiKeyn tuotenumero
505-ADP150ACBZ-1.8-R7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
505-ADP150ACBZ-1.8-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADP150ACBZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADP150ACBZ-1.8-R7
Kuvaus
IC REG LINEAR 1.8V 150MA 4-WLCSP
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 150mA 4-WLCSP (0,76x0,76)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ADP150ACBZ-1.8-R7 -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
22 µA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
320 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
70dB – 55dB (10kHz – 100kHz)
Osan tila
Aktiivinen
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Alijännitelukitus (UVLO)
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Regulaattorien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (maks.)
5,5V
Pakkaus / kotelo
4-WFBGA, WLCSP
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
1,8V