LD29150DT33R
DigiKeyn tuotenumero
497-1496-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-1496-1-ND - Cut Tape (CT)
497-1496-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LD29150DT33R
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A DPAK
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 1,5A DPAK
EDA/CAD-mallit
LD29150DT33R -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
180 µA
Virta - syöttö (maks.)
80 mA
PSRR
67dB (120Hz)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
14V
Pakkaus / kotelo
TO-252-3, DPAK (2 jalkaa + juotoskohta), SC-63
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
DPAK
Jännitehäviö (maks.)
0,7V @ 1,5A