LP2950CDTX-3.3/NOPB
DigiKeyn tuotenumero
LP2950CDTX-3.3/NOPBTR-ND - Rullattu teippi (TR)
LP2950CDTX-3.3/NOPBCT-ND - Cut Tape (CT)
LP2950CDTX-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LP2950CDTX-3.3/NOPB
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO252-3
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 100mA TO-252-3
EDA/CAD-mallit
LP2950CDTX-3.3/NOPB -mallit
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
14 mA
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Oikosulku
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Tulojännite (maks.)
30V
Valmistajan laitepakkaus
TO-252-3
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
0,6V @ 100mA