LP2950CDT-3.3/NOPB
DigiKeyn tuotenumero
LP2950CDT-3.3/NOPB-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LP2950CDT-3.3/NOPB
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO252-3
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 100mA TO-252-3
EDA/CAD-mallit
LP2950CDT-3.3/NOPB -mallit
Pakkaustapa
Putki
Virta - syöttö (maks.)
14 mA
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
30V
Valmistajan laitepakkaus
TO-252-3
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
0,6V @ 100mA