LP2950CDT-3.3RKG
DigiKeyn tuotenumero
LP2950CDT-3.3RKGOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
LP2950CDT-3.3RKGOSCT-ND - Cut Tape (CT)
LP2950CDT-3.3RKGOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LP2950CDT-3.3RKG
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 100MA DPAK
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 100mA DPAK
EDA/CAD-mallit
LP2950CDT-3.3RKG -mallit
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
12 mA
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
30V
Valmistajan laitepakkaus
DPAK
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
0,45V @ 100mA