LF33ABDT-TR
DigiKeyn tuotenumero
497-5225-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-5225-1-ND - Cut Tape (CT)
497-5225-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LF33ABDT-TR
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 500MA DPAK
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 500mA DPAK
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LF33ABDT-TR -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
1 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
12 mA
Osan tila
Aktiivinen
PSRR
80dB – 65dB (120Hz – 65dB)
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Regulaattorien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (maks.)
16V
Pakkaus / kotelo
TO-252-3, DPAK (2 jalkaa + juotoskohta), SC-63
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
DPAK
Jännitehäviö (maks.)
0,7V @ 500mA