BAS70-05FILM
DigiKeyn tuotenumero
497-7159-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-7159-1-ND - Cut Tape (CT)
497-7159-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BAS70-05FILM
Kuvaus
DIODE ARR SCHOT 70V 70MA SOT23-3
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodirivi 1 pari yhteinen katodi 70 V 70mA (DC) Kiinnitys pintaan TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BAS70-05FILM -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1 V @ 15 mA
Valmistaja
STMicroelectronics
Nopeus
Piensignaali =< 200mA (Io), Kaikki nopeudet
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
10 µA @ 70 V
Osan tila
Vanhentunut
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Diodikonfiguraatio
1 pari yhteinen katodi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Teknologia
Schottky
Pakkaus / kotelo
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
70 V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) (diodia kohden)
70mA (DC)