BAS70-05-7-F | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | BAS70-05-7-F |
Kuvaus | DIODE ARR SCHOT 70V 70MA SOT23-3 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 40 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodirivi 1 pari yhteinen katodi 70 V 70mA (DC) Kiinnitys pintaan TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | BAS70-05-7-F -mallit |
Kategoria | Nopeus Piensignaali =< 200mA (Io), Kaikki nopeudet |
Valmistaja Diodes Incorporated | Käänteinen elpymisaika (trr) 5 ns |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Virta - käänteinen vuoto @ Vr 100 nA @ 50 V |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila - liitos -55°C – 125°C |
Diodikonfiguraatio 1 pari yhteinen katodi | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Teknologia Schottky | Pakkaus / kotelo TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.) 70 V | Valmistajan laitepakkaus SOT-23-3 |
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) (diodia kohden) 70mA (DC) | Päätuotenumero |
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If 1 V @ 15 mA |