BAS70-05WFILM | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | BAS70-05WFILM |
Kuvaus | DIODE ARR SCHOTT 70V 70MA SOT323 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 25 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodirivi 1 pari yhteinen katodi 70 V 70mA (DC) Kiinnitys pintaan SC-70, SOT-323 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | BAS70-05WFILM -mallit |
Kategoria | Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If 1 V @ 15 mA |
Valmistaja STMicroelectronics | Nopeus Piensignaali =< 200mA (Io), Kaikki nopeudet |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Virta - käänteinen vuoto @ Vr 10 µA @ 70 V |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila - liitos 150°C (maks.) |
Diodikonfiguraatio 1 pari yhteinen katodi | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Teknologia Schottky | Pakkaus / kotelo SC-70, SOT-323 |
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.) 70 V | Valmistajan laitepakkaus SOT-323-3 |
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) (diodia kohden) 70mA (DC) | Päätuotenumero |