SMBJ20CA
DigiKeyn tuotenumero
SMBJ20CALFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMBJ20CALFCT-ND - Cut Tape (CT)
SMBJ20CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMBJ20CA
Kuvaus
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AA
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32,4V Puristusliitin 18,6A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMBJ)
Kategoria
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
32,4V
Valm.
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
18,6A
Sarja
Teho - pulssin huippu
600W
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
20V
Pakkaus / kotelo
DO-214AA, SMB
Jännite - läpilyönti (min)
22,2V