SMBJ20CA
DigiKeyn tuotenumero
SMBJ20CABTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMBJ20CABCT-ND - Cut Tape (CT)
SMBJ20CABDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMBJ20CA
Kuvaus
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AA
Valmistajan vakio toimitusaika
29 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32,4V Puristusliitin 18,6A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMB)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMBJ20CA -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
18,6A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Kaksisuuntaiset kanavat
20V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
22,2V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
32,4V