SMBJ20CA-13-F
DigiKeyn tuotenumero
SMBJ20CA-FDITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMBJ20CA-FDICT-ND - Cut Tape (CT)
SMBJ20CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMBJ20CA-13-F
Kuvaus
TVS DIODE 20VWM 32.4VC SMB
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32,4V Puristusliitin 18,5A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMB
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMBJ20CA-13-F -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
18,5A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Kaksisuuntaiset kanavat
20V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
22,2V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
32,4V