MTMM-102-05-T-S-295
DigiKeyn tuotenumero
MTMM-102-05-T-S-295-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MTMM-102-05-T-S-295
Kuvaus
CONN HEADER VERT 2POS 2MM
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 2 napainen 0,079" (2,00mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MTMM-102-05-T-S-295 -mallit
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Valm.
Kontaktin pituus - liitäntä
0,295" (7,49mm)
Sarja
Kontaktin pituus - tappi
0,023" (0,58mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Koskettimen kokonaispituus
0,377" (9,58mm)
Osan tila
Aktiivinen
Eristyksen korkeus
0,059" (1,50mm)
Liittimen tyyppi
Kontaktin muoto
Neliö
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Tina
Jako - liitäntä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Napojen lukumäärä
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Rivien lukumäärä
1
Eristyksen materiaali
Nestekidepolymeeri (LCP)
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Tyyppi
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Suojaus
Suojaamaton
Eristyksen väri
Musta
Asennustyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
3A