MM3Z4V3T1G
DigiKeyn tuotenumero
MM3Z4V3T1GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
MM3Z4V3T1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
MM3Z4V3T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MM3Z4V3T1G
Kuvaus
DIODE ZENER 4.3V 300MW SOD323
Valmistajan vakio toimitusaika
44 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 4.3 V 300 mW ±7% Kiinnitys pintaan SOD-323
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MM3Z4V3T1G -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
3 µA @ 1 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Toleranssi
±7%
Valmistajan laitepakkaus
SOD-323
Teho - maksimi
300 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
90 Ohms