STPS1L60ZF
DigiKeyn tuotenumero
497-17151-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-17151-1-ND - Cut Tape (CT)
497-17151-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STPS1L60ZF
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 60V 1A SOD123F
Tarkka kuvaus
Diodit 60 V 1A Kiinnitys pintaan SOD-123F
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 µA @ 60 V
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Valmistajan laitepakkaus
SOD-123F
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
60 V
Toimintalämpötila - liitos
-40°C – 175°C
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
1A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
750 mV @ 2 A