STPS1L60ZFY | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | STPS1L60ZFY |
Kuvaus | DIODE SCHOTTKY 60V 1A SOD123F |
Valmistajan vakio toimitusaika | 15 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodit 60 V 1A Kiinnitys pintaan SOD-123F |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | STPS1L60ZFY -mallit |
Kategoria | Virta - käänteinen vuoto @ Vr 50 µA @ 60 V |
Valm. | Luokka Autoteollisuus |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Hyväksyntä AEC-Q101 |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi |
Teknologia | Pakkaus / kotelo |
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.) 60 V | Valmistajan laitepakkaus SOD-123F |
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) 1A | Toimintalämpötila - liitos -40°C – 175°C |
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If 570 mV @ 1 A | Päätuotenumero |
Nopeus Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io) |