RBR1MM60ATFTR
DigiKeyn tuotenumero
RBR1MM60ATFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
RBR1MM60ATFCT-ND - Cut Tape (CT)
RBR1MM60ATFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RBR1MM60ATFTR
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDU
Tarkka kuvaus
Diodit 60 V 1A Kiinnitys pintaan PMDU
EDA/CAD-mallit
RBR1MM60ATFTR -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
75 µA @ 60 V
Valm.
Luokka
Autoteollisuus
Digi-Reel®
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
60 V
Valmistajan laitepakkaus
PMDU
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
1A
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
530 mV @ 1 A
Päätuotenumero
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)