SMAJ33CA-Q
DigiKeyn tuotenumero
SMAJ33CA-QTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMAJ33CA-QCT-ND - Cut Tape (CT)
SMAJ33CA-QDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ33CA-Q
Kuvaus
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
29 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
53,3V Puristusliitin 7,5A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
EDA/CAD-mallit
SMAJ33CA-Q -mallit
Kategoria
Teho - pulssin huippu
400W
Sovellukset
Telekommunikaatio
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Tyyppi
Zener
Hyväksyntä
AEC-Q101
Kaksisuuntaiset kanavat
33V
Jännite - läpilyönti (min)
36,7V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
53,3V
Päätuotenumero
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
7,5A