0ZCF0185FF2C on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Littelfuse Inc.
Varastossa: 20 084
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Bel Fuse Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Excel Cell Electronic Co., Ltd.
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 33V 1.85 A Ih Kiinnitys pintaan 2920 (7351 metrinen), kovera
SMT Low Profile PTC Resettable Fuses | First Look
Basics of NTC and PTC Thermistors - Another Teaching Moment
0ZCF0185FF2C
DigiKeyn tuotenumero
5923-0ZCF0185FF2CTR-ND - Rullattu teippi (TR)
5923-0ZCF0185FF2CCT-ND - Cut Tape (CT)
5923-0ZCF0185FF2CDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0ZCF0185FF2C
Kuvaus
PTC RESET FUSE 33V 1.85A 2920
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
0ZCF0185FF2C -mallit
Kategoria
Laukaisuaika
2.5 s
Valmistaja
Bel Fuse Inc.
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
40 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
150 mOhms
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Polymeerinen
Pakkaus / kotelo
2920 (7351 metrinen), kovera
Jännite - maksimi
33V
Koko/mitat
0,290" pit. x 0,202" lev. (7,36mm x 5,12mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
1.85 A
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)
Virta - laukaisu (It)
3.7 A
Hyväksyjä
AEC-Q200, cURus, TUV
Virta - maks.
100 A