ERFSL185332RZ | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | ERFSL185332RZ |
Kuvaus | 2920/1.85AMP/33V/T&R/ROHS |
Valmistajan vakio toimitusaika | 10 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 33V 1.85 A Ih Kiinnitys pintaan 2920 (7351 metrinen), kovera |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Laukaisuaika 2.5 s |
Valmistaja Excel Cell Electronic Co., Ltd. | Resistanssi - aluksi (Ri) (min.) 40 mOhms |
Sarja | Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.) 150 mOhms |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -40°C – 85°C |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tyyppi Polymeerinen | Pakkaus / kotelo 2920 (7351 metrinen), kovera |
Jännite - maksimi 33V | Koko/mitat 0,290" pit. x 0,202" lev. (7,36mm x 5,12mm) |
Virta - pito (Ih) (maks.) 1.85 A | Paksuus (maks.) 0,035" (0,90mm) |
Virta - laukaisu (It) 3.7 A | Hyväksyjä cURus |
Virta - maks. 100 A |