50JGV10M6.3X6.1 on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Rubycon
Varastossa: 3
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Rubycon
Varastossa: 7 999
Tekniset tiedot
Suora
Cornell Dubilier Knowles
Varastossa: 1 079
Parannus
Cornell Dubilier Knowles
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Varastossa: 38
KEMET
Chemi-Con
Chemi-Con
KEMET
10 µF 50 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 2000 tuntia @ 105°C
50JGV10M6.3X6.1
DigiKeyn tuotenumero
1189-50JGV10M6.3X6.1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
1189-50JGV10M6.3X6.1CT-ND - Cut Tape (CT)
1189-50JGV10M6.3X6.1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
50JGV10M6.3X6.1
Kuvaus
CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
50JGV10M6.3X6.1 -mallit
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Luokitukset
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta matalalla taajuudella
35 mA @ 120 Hz
Osan tila
Vanhentunut
Rippelivirta korkealla taajuudella
52.5 mA @ 10 kHz
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,248" halk. (6,30mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,240" (6,10mm)
Jännite – nimellinen
50 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,260" pit. x 0,260" lev. (6,60mm x 6,60mm)
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C