EXV106M050S9GAA
DigiKeyn tuotenumero
EXV106M050S9GAA-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EXV106M050S9GAA
Kuvaus
CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µF 50 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 2,6Ohm @ 100kHz 3000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
EXV106M050S9GAA -mallit
Kategoria
Luokitukset
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
98 mA @ 120 Hz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Rippelivirta korkealla taajuudella
140 mA @ 100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Impedanssi
2.6 Ohms
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,248" halk. (6,30mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,222" (5,65mm)
Jännite – nimellinen
50 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,260" pit. x 0,260" lev. (6,60mm x 6,60mm)
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
2,6Ohm @ 100kHz
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
3000 tuntia @ 105°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - SMD
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C