AFK106M63D16T-F
DigiKeyn tuotenumero
338-2137-2-ND - Rullattu teippi (TR)
338-2137-1-ND - Cut Tape (CT)
338-2137-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AFK106M63D16T-F
Kuvaus
CAP ALUM 10UF 20% 63V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µF 63 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 1,5Ohm @ 100kHz 2000 tuntia @ 105°C
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Luokitukset
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta matalalla taajuudella
60 mA @ 120 Hz
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta korkealla taajuudella
80 mA @ 100 kHz
Kapasitanssi
Impedanssi
1.5 Ohms
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,248" halk. (6,30mm)
Jännite – nimellinen
63 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,240" (6,10mm)
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
1,5Ohm @ 100kHz
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,260" pit. x 0,307" lev. (6,60mm x 7,80mm)
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C