EEE-FK1H100L
DigiKeyn tuotenumero
10-EEE-FK1H100LTR-ND - Rullattu teippi (TR)
10-EEE-FK1H100LCT-ND - Cut Tape (CT)
10-EEE-FK1H100LDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EEE-FK1H100L
Kuvaus
CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
Tarkka kuvaus
10 µF 50 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 2000 tuntia @ 105°C
EDA/CAD-mallit
EEE-FK1H100L -mallit
Rippelivirta matalalla taajuudella
123.75 mA @ 120 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
165 mA @ 100 kHz
Impedanssi
880 mOhms
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,248" halk. (6,30mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,240" (6,10mm)
Jännite – nimellinen
50 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,260" pit. x 0,260" lev. (6,60mm x 6,60mm)
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C