16TLV1500M12.5X13.5 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | 16TLV1500M12.5X13.5 |
Kuvaus | CAP ALUM 1500UF 20% 16V SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 26 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 1500 µF 16 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 5000 tuntia @ 105°C |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | 16TLV1500M12.5X13.5 -mallit |
Kategoria | Luokitukset |
Valm. | Sovellukset |
Sarja | Rippelivirta matalalla taajuudella 660 mA @ 120 Hz |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Rippelivirta korkealla taajuudella 1.1 A @ 100 kHz |
Osan tila Aktiivinen | Impedanssi 65 mOhms |
Kapasitanssi | Koko/mitat 0,492" halk. (12,50mm) |
Toleranssi ±20% | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,551" (14,00mm) |
Jännite – nimellinen 16 V | Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko 0,512" pit. x 0,512" lev. (13,00mm x 13,00mm) |
Käyttöikä lämpötilassa 5000 tuntia @ 105°C | Asennustyyppi |
Toimintalämpötila -55°C – 105°C | Pakkaus / kotelo Säteittäinen, Purkki - SMD |