AFK158M16H32VT-F on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Cornell Dubilier Knowles
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Cornell Dubilier Knowles
Varastossa: 177
Tekniset tiedot
Suora
Rubycon
Varastossa: 0
Tuotteen AFK158M16H32VT-F kuvaa ei ole saatavana
AFK158M16H32VT-F
DigiKeyn tuotenumero
AFK158M16H32VT-F-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AFK158M16H32VT-F
Kuvaus
CAP ALUM 1500UF 20% 16V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1500 µF 16 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 60mOhm @ 100kHz 5000 tuntia @ 105°C
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Luokitukset
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Rippelivirta matalalla taajuudella
825 mA @ 120 Hz
Osan tila
Aktiivinen
Impedanssi
60 mOhms
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,492" halk. (12,50mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,563" (14,30mm)
Jännite – nimellinen
16 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,531" pit. x 0,590" lev. (13,50mm x 15,00mm)
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
60mOhm @ 100kHz
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
5000 tuntia @ 105°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - SMD
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C