AFK158M16H32B-F on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Cornell Dubilier Knowles
Varastossa: 177
Tekniset tiedot
Suora
Panasonic Industry
Varastossa: 35
Tekniset tiedot
Suora
Panasonic Industry
Varastossa: 1 838
Samankaltainen
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Varastossa: 0
1500 µF 16 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 60mOhm @ 100kHz 5000 tuntia @ 105°C
AFK158M16H32B-F
DigiKeyn tuotenumero
AFK158M16H32B-F-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AFK158M16H32B-F
Kuvaus
CAP ALUM 1500UF 20% 16V SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Pakkaustapa
Irtotavara
Rippelivirta matalalla taajuudella
825 mA @ 120 Hz
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Rippelivirta korkealla taajuudella
1.1 A @ 100 kHz
Kapasitanssi
Impedanssi
60 mOhms
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,492" halk. (12,50mm)
Jännite – nimellinen
16 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,551" (14,00mm)
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
60mOhm @ 100kHz
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,531" pit. x 0,590" lev. (13,50mm x 15,00mm)
Käyttöikä lämpötilassa
5000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C