UCD1C152MNJ1MS
DigiKeyn tuotenumero
UCD1C152MNJ1MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
493-UCD1C152MNJ1MSCT-ND - Cut Tape (CT)
493-UCD1C152MNJ1MSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UCD1C152MNJ1MS
Kuvaus
CAP ALUM 1500UF 20% 16V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1500 µF 16 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 5000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
UCD1C152MNJ1MS -mallit
Kategoria
Luokitukset
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
550 mA @ 120 Hz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta korkealla taajuudella
1.1 A @ 100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Impedanssi
80 mOhms
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,492" halk. (12,50mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,571" (14,50mm)
Jännite – nimellinen
16 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,535" pit. x 0,535" lev. (13,60mm x 13,60mm)
Käyttöikä lämpötilassa
5000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C