16TLV1500M12.5X13.5 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Cornell Dubilier Knowles
Varastossa: 177
Tekniset tiedot
Suora
Cornell Dubilier Knowles
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Panasonic Industry
Varastossa: 598
Samankaltainen
Nichicon
Varastossa: 557
1500 µF 16 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 5000 tuntia @ 105°C