BU12UA3WNVX-TL
DigiKeyn tuotenumero
BU12UA3WNVX-TLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
BU12UA3WNVX-TLCT-ND - Cut Tape (CT)
BU12UA3WNVX-TLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BU12UA3WNVX-TL
Kuvaus
IC REG LIN 1.2V 300MA 4SSON
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 300mA SSON004X1010
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BU12UA3WNVX-TL -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
90 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
70dB (1kHz)
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Regulaattorien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (maks.)
5,5V
Pakkaus / kotelo
4-UDFN avoin juotoskohta
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
1,2V