MIC5366-1.2YMT-TZ | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | MIC5366-1.2YMT-TZ |
Kuvaus | IC REG LINEAR 1.2V 150MA 4-TMLF |
Valmistajan vakio toimitusaika | 7 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 150mA 4-TMLF® (1x1) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | MIC5366-1.2YMT-TZ -mallit |
Kategoria | Lähtövirta |
Valm. | Virta - lepovirta (Iq) 39 µA |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | PSRR 80dB – 65dB (1kHz – 10kHz) |
Osan tila Aktiivinen | Ohjausominaisuudet Käyttöönotto |
Lähdön konfiguraatio | Suojausominaisuudet Ylivirta, Ylikuumeneminen |
Lähdön tyyppi | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Regulaattorien lukumäärä 1 | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tulojännite (maks.) 5,5V | Pakkaus / kotelo 4-UDFN avoin juotoskohta, 4-TMLF® |
Jännite - lähtö (min./kiinteä) 1,2V | Valmistajan laitepakkaus 4-TMLF® (1x1) |
Jännitehäviö (maks.) 0,38V @ 150mA | Päätuotenumero |