MIC5365-1.2YMT-TZ on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Microchip Technology
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Rohm Semiconductor
Varastossa: 4 988
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Rohm Semiconductor
onsemi
onsemi
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 150mA 4-TMLF® (1x1)
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
MIC5365-1.2YMT-TZ
DigiKeyn tuotenumero
MIC5365-1.2YMT-TZ-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MIC5365-1.2YMT-TZ
Kuvaus
IC REG LINEAR 1.2V 150MA 4-TMLF
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
MIC5365-1.2YMT-TZ -mallit
Virta - lepovirta (Iq)
39 µA
PSRR
80dB – 65dB (1kHz – 10kHz)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
5,5V
Pakkaus / kotelo
4-UDFN avoin juotoskohta, 4-TMLF®
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
1,2V
Valmistajan laitepakkaus
4-TMLF® (1x1)
Jännitehäviö (maks.)
0,38V @ 150mA