RACPRO1-4SP/24V/10A
DigiKeyn tuotenumero
945-RACPRO1-4SP/24V/10A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RACPRO1-4SP/24V/10A
Kuvaus
4-CHANNEL 10A E-FUSE
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
DC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 10A
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RACPRO1-4SP/24V/10A -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
240W
Valmistaja
Recom Power
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Laboratorio
Sarja
Tehokkuus
98,6%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Yleistulo
Tulon tyyppi
DC
Koko/mitat
2,44" pit. x 2,83" lev. x 4,37" kork. (61,9mm x 72,0mm x 111,0mm)
Lähtöjen lukumäärä
1
Hyväksyjä
CB, CE
DC-jännite - tulo (min.)
22V
Vakionumero
61010-1; 62368-1
DC-jännite - tulo (maks.)
28V
Vaadittu vähimmäiskuorma
No
Jännite - lähtö 1
24V
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
10A