RACPRO1-S480/24
DigiKeyn tuotenumero
945-RACPRO1-S480/24-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RACPRO1-S480/24
Kuvaus
480W AC/DC-CONVERTER / DIN-RAIL
Tarkka kuvaus
AC tai DC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 20A
Kategoria
Teho (wattia)
480W
Valmistaja
Recom Power
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Sovellukset
Laboratorio
Tehokkuus
95%
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tulon tyyppi
AC tai DC
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, IP20, PFC, Yleistulo
Koko/mitat
6,10" pit. x 2,00" lev. x 5,30" kork. (154,9mm x 50,8mm x 134,6mm)
AC-jännite - tulo
85 – 277VAC
Hyväksyjä
CE
DC-jännite - tulo (min.)
88V
Vakionumero
DC-jännite - tulo (maks.)
370V
Vaadittu vähimmäiskuorma
No
Jännite - lähtö 1
24V
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
20A