S8VK-T96024
DigiKeyn tuotenumero
Z4342-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
S8VK-T96024
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 960W
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 40A
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
S8VK-T96024 -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
960W
Valmistaja
Omron Automation and Safety
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
92%
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tulon tyyppi
AC
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, IP20, Kuorman jako
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
7,09" pit. x 3,74" lev. x 4,92" kork. (180,0mm x 95,0mm x 125,0mm)
AC-jännite - tulo
320 – 576 VAC (3-vaihe)
Hyväksyjä
CE, TUV, UL
Jännite - lähtö 1
24V
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
40A