SDR-960-24
DigiKeyn tuotenumero
1866-4460-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SDR-960-24
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 960W
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC tai DC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 40A
EDA/CAD-mallit
SDR-960-24 -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
40A
Valmistaja
MEAN WELL USA Inc.
Teho (wattia)
960W
Sarja
Jännite - erotus
3 kV
Pakkaustapa
Kotelo
Sovellukset
Teollinen, ITE (kaupallinen)
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
94%
Tulon tyyppi
AC tai DC
Toimintalämpötila
-30°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Lähtöjen lukumäärä
1
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, PFC
AC-jännite - tulo
180 – 264VAC
Koko/mitat
5,91" pit. x 4,33" lev. x 4,93" kork. (150,0mm x 110,0mm x 125,2mm)
DC-jännite - tulo (min.)
254V
Hyväksyjä
CB, CE, cURus, TUV
DC-jännite - tulo (maks.)
370V
Vaadittu vähimmäiskuorma
No
Jännite - lähtö 1
24V