W9017BD0100
DigiKeyn tuotenumero
553-W9017BD0100-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
W9017BD0100
Kuvaus
COAX CBL SMA TO MHF4 3.9"
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koaksiaalikaapelikokoonpano SMA / I-PEX MHF4 0,81mm ulkohalk. koaksiaalikaapeli 3,937" (100,00mm)
Kategoria
2. liitin
I-PEX MHF4 -urosliitin, suorakulma
Valmistaja
Pulse Electronics
2. kontaktin sukupuoli
Naaras
Pakkaustapa
Pussi
2. liittimen asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Osan tila
Aktiivinen
Pituus
3,937" (100,00mm)
Tyyppi
SMA / I-PEX MHF4
Kaapelin tyyppi
0,81mm ulkohalk. koaksiaalikaapeli
1. liitin
SMA-jakki
Kokonaisimpedanssi
50 Ohms
1. kontaktin sukupuoli
Naaras
Taajuus - maks.
7.1 GHz
1. liittimen asennustyyppi
Paneelikiinnitys
Väri
Musta
1. liittimen kiinnitysominaisuus
Väliseinä - etupuolen mutteri
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C