W9017BD0200
DigiKeyn tuotenumero
553-W9017BD0200-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
W9017BD0200
Kuvaus
COAX CBL SMA TO MHF4 7.8"
Tarkka kuvaus
Koaksiaalikaapelikokoonpano SMA / I-PEX MHF4 0,81mm ulkohalk. koaksiaalikaapeli 7,874" (200,00mm)
Pituus
7,874" (200,00mm)
Tyyppi
SMA / I-PEX MHF4
Kaapelin tyyppi
0,81mm ulkohalk. koaksiaalikaapeli
1. liitin
SMA-jakki
Kokonaisimpedanssi
50 Ohms
Taajuus - maks.
7.1 GHz
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C