W9037BD0100
DigiKeyn tuotenumero
553-W9037BD0100-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
W9037BD0100
Kuvaus
COAX CBL RP-SMA TO MHF4 3.9"
Tarkka kuvaus
Koaksiaalikaapelikokoonpano RP-SMA / I-PEX MHF4 0,81mm ulkohalk. koaksiaalikaapeli 3,937" (100,00mm)
Pituus
3,937" (100,00mm)
Tyyppi
RP-SMA / I-PEX MHF4
Kaapelin tyyppi
0,81mm ulkohalk. koaksiaalikaapeli
1. liitin
RP-SMA-jakki
Kokonaisimpedanssi
50 Ohms
1. kontaktin sukupuoli
Uros
Taajuus - maks.
8 GHz
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C