CSJ-SGFB-100-MHF4
DigiKeyn tuotenumero
343-CSJ-SGFB-100-MHF4-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CSJ-SGFB-100-MHF4
Kuvaus
COAX CBL SMA TO MHF4 3.9"
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koaksiaalikaapelikokoonpano SMA / I-PEX MHF4 0,81mm ulkohalk. koaksiaalikaapeli 3,937" (100,00mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CSJ-SGFB-100-MHF4 -mallit
Kategoria
2. liitin
I-PEX MHF4 -urosliitin, suorakulma
Valmistaja
TE Connectivity Linx
2. kontaktin sukupuoli
Naaras
Pakkaustapa
Irtotavara
2. liittimen asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Osan tila
Aktiivinen
Pituus
3,937" (100,00mm)
Tyyppi
SMA / I-PEX MHF4
Kaapelin tyyppi
0,81mm ulkohalk. koaksiaalikaapeli
1. liitin
SMA-jakki
Kokonaisimpedanssi
50 Ohms
1. kontaktin sukupuoli
Naaras
Taajuus - maks.
6 GHz