ERJ-S03F3601V on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Panasonic Industry
Varastossa: 34 596
Tekniset tiedot
Suora
TE Connectivity Passive Product
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Stackpole Electronics Inc
Samankaltainen
YAGEO
YAGEO
Bourns Inc.
Vishay Dale
Vishay Dale
Samsung Electro-Mechanics
Stackpole Electronics Inc
3.6 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
ERJ-S03F3601V
DigiKeyn tuotenumero
ERJ-S03F3601V-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERJ-S03F3601V
Kuvaus
RES 3.6K OHM 1% 1/10W 0603
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
ERJ-S03F3601V -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)