RMCS0603FT3K60
DigiKeyn tuotenumero
RMCS0603FT3K60-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RMCS0603FT3K60
Kuvaus
RES 3.6K OHM 1% 1/10W 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3.6 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RMCS0603FT3K60 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)