CRCW06033K60FKEB on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Panasonic Industry
Suora
Stackpole Electronics Inc
3.6 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
CRCW06033K60FKEB
DigiKeyn tuotenumero
CRCW06033K60FKEB-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRCW06033K60FKEB
Kuvaus
RES SMD 3.6K OHM 1% 1/8W 0603
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CRCW06033K60FKEB -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Koko/mitat
0,061" pit. x 0,033" lev. (1,55mm x 0,85mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)