RC1608F362CS on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
YAGEO
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Bourns Inc.
Varastossa: 26 979
Tekniset tiedot
TE Connectivity Passive Product
YAGEO
Samankaltainen
Samankaltainen
Vishay Dale
Vishay Dale
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
3.6 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Kosteutta kestävä Paksukalvo
RC1608F362CS
DigiKeyn tuotenumero
1276-4700-2-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RC1608F362CS
Kuvaus
RES SMD 3.6K OHM 1% 1/10W 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
54 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RC1608F362CS -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)