EEE-FK1E221P on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Panasonic Industry
Varastossa: 3 660
Tekniset tiedot
Suora
Panasonic Industry
Varastossa: 3 111
Tekniset tiedot
Parannus
Parannus
Varastossa: 82
Varastossa: 743
Varastossa: 40
Cornell Dubilier Knowles
Varastossa: 480
Rubycon
Rubycon
Varastossa: 641
220 µF 25 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 2000 tuntia @ 105°C