EEE-FP1E221AP
DigiKeyn tuotenumero
PCE4548TR-ND - Rullattu teippi (TR)
PCE4548CT-ND - Cut Tape (CT)
PCE4548DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EEE-FP1E221AP
Kuvaus
CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
Tarkka kuvaus
220 µF 25 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 80mOhm @ 100kHz 2000 tuntia @ 105°C
EDA/CAD-mallit
EEE-FP1E221AP -mallit
Rippelivirta matalalla taajuudella
552.5 mA @ 120 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
850 mA @ 100 kHz
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,402" (10,20mm)
Jännite – nimellinen
25 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,327" pit. x 0,327" lev. (8,30mm x 8,30mm)
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
80mOhm @ 100kHz
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C