EEE-FK1E221GP
DigiKeyn tuotenumero
PCE4317TR-ND - Rullattu teippi (TR)
PCE4317CT-ND - Cut Tape (CT)
PCE4317DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EEE-FK1E221GP
Kuvaus
CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
Tarkka kuvaus
220 µF 25 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 5000 tuntia @ 105°C
EDA/CAD-mallit
EEE-FK1E221GP -mallit
Rippelivirta matalalla taajuudella
450 mA @ 120 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
600 mA @ 100 kHz
Impedanssi
160 mOhms
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,413" (10,50mm)
Jännite – nimellinen
25 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,327" pit. x 0,327" lev. (8,30mm x 8,30mm)
Käyttöikä lämpötilassa
5000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C