AFK227M25F24VT-F | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | AFK227M25F24VT-F |
Kuvaus | CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 26 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 220 µF 25 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 160mOhm @ 100kHz 2000 tuntia @ 105°C |
Sarja | Sovellukset |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Rippelivirta matalalla taajuudella 450 mA @ 120 Hz |
Osan tila Aktiivinen | Impedanssi 160 mOhms |
Kapasitanssi | Koko/mitat 0,315" halk. (8,00mm) |
Toleranssi ±20% | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,425" (10,80mm) |
Jännite – nimellinen 25 V | Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko 0,327" pit. x 0,394" lev. (8,30mm x 10,00mm) |
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 160mOhm @ 100kHz | Asennustyyppi |
Käyttöikä lämpötilassa 2000 tuntia @ 105°C | Pakkaus / kotelo Säteittäinen, Purkki - SMD |
Toimintalämpötila -55°C – 105°C |