AFK227M25F24T-F
DigiKeyn tuotenumero
338-2171-2-ND - Rullattu teippi (TR)
338-2171-1-ND - Cut Tape (CT)
338-2171-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AFK227M25F24T-F
Kuvaus
CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
Tarkka kuvaus
220 µF 25 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 160mOhm @ 100kHz 2000 tuntia @ 105°C
Rippelivirta matalalla taajuudella
450 mA @ 120 Hz
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta korkealla taajuudella
600 mA @ 100 kHz
Kapasitanssi
Impedanssi
160 mOhms
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Jännite – nimellinen
25 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,413" (10,50mm)
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
160mOhm @ 100kHz
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,327" pit. x 0,394" lev. (8,30mm x 10,00mm)
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C